Polski Ład- kalkulator wynagrodzeń 2022

Michał Szynwelski

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu,  specjalność rachunkowość i skarbowość. 

Udostępnij:

Głównym założeniem Polskiego Ładu jest zmniejszenie nierówności społecznych i stworzenie lepszych warunków do życia dla wszystkich obywateli.

Według założeń Polski Ład wprowadza zmiany w zakresie składki zdrowotnej, podstawy opodatkowania oraz skali podatkowej. Osoby, które zarabiają najmniej otrzymają po reformie większe pensje, zaś Ci którzy pobierają wysokie wynagrodzenie odprowadzą wyższe podatki, a co za tym idzie – otrzymają znacznie mniejsze wypłaty.

Ile zarobię po wprowadzeniu Nowego Ładu?

To jedno z nurtujących pytań, na które każdy z nas chce znaleźć odpowiedź. O ile znamy założenia Polskiego Ładu, o tyle nie zawsze potrafimy oszacować, jak zmieni się nasze wynagrodzenie miesięczne. 

Kalkulator

Kalkulator wynagrodzeń 2022

Zespół SMART-YOU przygotował przejrzysty kalkulator, w którym bez problemu sprawdzisz, w jaki sposób zmieni się Twoje wynagrodzenie.

Zaglądaj do nas i bądź na bieżąco

Polecamy także

Kalendarz księgowo-kadrowy

Poniżej prezentujemy Państwu kalendarz kadrowo księgowy przygotowany przez naszych ekspertów. Kalendarz dotyczy miesiąca sierpnia 2022.  Zobacz kalendarz

Mama w pracy

Aktualne regulacje prawne zezwalają na legalną prace migrantów na terenie naszego kraju. W związku z nowymi przepisami mają oni obecnie otwarty dostęp do rynku pracy, znika kwestia oświadczeń o zatrudnieniu cudzoziemca.

Kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń

Kalkulator wynagrodzeń Kalkulator wynagrodzeń to jedna z najczęstszych fraz pojawiająca się w wyszukiwarce internetowej. Warto zainteresować się tym tematem, gdy jesteśmy osobami, które zatrudniają pracowników